Динамо Київ 8 Вересня, 21:45 952
«Динамо» драматично програло «Фенербахче» у компенсований час – втрата історичної серії, жахіття сезону триває, чергова травма лідера | 19-27
Боротьба у Лізі Європи розпочинається з поразки на полі прямого конкурента.

Динамо мало розкішну статистику очних зустрічей з Фенербахче – 3 нічиї та 3 перемоги у 6 офіційних матчах. Останнє зіткнення було совсім свіжим. У липні підопічні Луческу вибили турків з кваліфікації Ліги чемпіонів (0:0; 2:1). Втім, останні матчі «біло-синіх» не додавали оптимізму – безнадійний виліт від Бенфіки з тої-таки ЛЧ і дві поразки на старті УПЛ.

До ігрових проблем додавалися кадрові втрати. Травмовані всі профільні центрфорварди та основна пара центрбеків Забарний-Попов. Вістря атаки довірили Гармашу, а хребет захисту сформували Сирота і Бурда, який у офіційних матчах не грав понад 2 роки.

Старт матчу вийшов дуже бойовим. Команди під гуркіт трибун «рубалися» в центрі поля, але до моментів майже не доходило. Першим свою гру намацав Фенербахче, особливо на стандартах. В середині тайму Бущану двічі двоелося рятувати Динамо, коли кутовий призвів до «пожежі» в штрафному майданчику. На 35-й хвилині вже не врятував ніхто – Густаво Енріке головою замкнув подачу Россі.

Кияни ледь витримали до перерви, навіть не думаючи про контргру.

Другий тайм також довго не тішив гостротою, тому гол Динамо став певною несподіванкою. Буяльський самотужки протягнув м'яч лівим флангом і викотив передачу на Циганкова, який з важкої позиції поцілив у нижній кут воріт Байиндира.

На 64-й хвилині стався дуже неприємний момент. Микола Шапаренко жорстко пішов у відбір, але сам впав на газон, схопившись за ногу. Хавбека Динамо винесли лише на ношах – можлива величезна втрата не лише для киян, а й для збірної України перед Лігою націй.

Динамо саме згадало про кутові і могло вийти вперед, якби Байиндир не відбив удар Буяльського. Навіжені фанати Фенербахче почали кидати запальнички у гравців суперників, тому арбітру довелось втрутитись. Неадекватна поведінка трибун тривала до останніх хвилин, які стали трагедією Динамо.

Арбітр додав аж 6 хвилин, і Фенербахче досяг свого. На 90+3-й Кадіоглу сильно вкинув аут, захист Динамо знову нечітко зіграв на другому поверсі і забув на дальній стійці Батшуаї – новачок «канарок» не пробачив.

Динамо втратило історичну безпрограшну серію проти Фенербахче, закріпивши жахіття останніх тижнів (5 поразок поспіль у всіх турнірах).