Футбол України 10 Вересня, 19:18 997
«Шахтар» вирвав перемогу над «Чорноморцем» і став лідером УПЛ – до вирішального гола «гірників» є питання | 19-27
«Шахтар» та «Чорноморець» зустрічались в рамках 4 туру УПЛ.

Шахтар – Чорноморець – 2:1

• Голи: Швед, 74, Траоре, 90+6 – Брагару, 10

На тижні Шахтар феєрично розгромив РБ Лейпциг і хотів продовжити бенкет. Суперником «гірників» став Чорноморець, який у попередніх 3 турах набрав 2 очки.

Вже на 4-й хвилині Петряк повинен був відкривати рахунок, але з близької відстані пробив над воротами. Чорноморець використав свою можливість значно ефективніше. На 10-й хвилині Брагару отримав м'яч поблизу карного майданчика, прибрав Коноплю і красиво закрутив у дальній кут воріт Трубіна. Підопічні Григорчука навіть не думали зупинятися, пропонуючи Шахтарю жорсткий пресинг. Не витримував навіть Тарас Степаненко, який у простій ситуації «привіз» кутовий. Ще один момент у одеситів був на 36-й хвилині. Наумець головою скинув Плаксі у воротарський майданчик, але м'яч звалився з ноги 20-річного хавбека.

Йовічевіч вирішив втручатися вже у перерві, замінивши Петряка на Траоре. Буркінієць дуже швидко струснув стійку воріт суперника. Ще одну нагоду мав Михайліченко, але йому зовсім трішки забракло точності після подачі Коноплі. Чорноморець відверто затиснувся на власній половині і не втримав перевагу. Героєм Шахтаря знову став Мар'ян Швед, який двічі забивав РБ Лейпциг. Цього разу вихованець Карпат залишився без нагляду в районі позначки пенальті і головою чітко замкнув подачу Михайліченка.

Після цього Шахтар майже не створив жодної гостроти. Сікан вивалювався на хорошу позицію, але вдарив надто кволо. Камери показували засмученого Мудрика, який відбував дискваліфікацію і не міг зарадити ситуації. Втім, у складі донеччан знайшов інший «джокер». Очеретько на останніх секундах наважився бити з-за меж карного майданчика, і м'яч рикошетом від Траоре залетів у ворота. Є ймовірність, що Лассіна перебував у офсайді, але без VAR бригаді Миколи Балакіна розібратися було важко. Тим не менш, Шахтар здобув третю перемогу поспіль і вирвався в лідери УПЛ з 10 очками.