Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 11 Вересня, 21:11 1314
Післяматчева пресконференція Мірчі Луческу
Головний тренер «Динамо» прокоментував перемогу над ФК «Львів» (1:0).


«Ми грали проти команди, яка діяла агресивно та з великою самовіддачею. Вони чекали на помилки з нашого боку, щоб вийти в контратаку та забити м'яч. Було важко розкривати їхню оборону. Ми домінували, результат показав співвідношення сил на полі. На жаль, ми забили лише один м'яч. Сподіваємось, ця перемога дасть нам достатньо позитивних емоцій під час підготовки до матчу Ліги Європи з кіпрським АЕКом.

Проблема не в грі, а в тому, що ми постійно перебуваємо в роз'їздах після кожного матчу. Суперники ж чекають на одному місці весь тиждень, а ми постійно катаємося, граючи кожні 3-4 дні – це складно. Ми переїжджаємо з готелю до готелю, з міста до міста, тобто немає стабільної бази, місця, де могли б перебувати. Тягнемо за собою купу речей - форму, м'ячі, інші матеріали. Щоб дістатися Стамбула на минулу гру з «Фенербахче», ми їхали 11 годин автобусом, наступного дня був переліт і знову автобус. Назад - так само: ті ж 11 годин то літаком, то автобусом замість того, щоб відновлюватися або тренуватися тим, хто не брав участі в грі, це складно.

Ось чому було так важливо перемогти сьогодні, попри все. У попередніх іграх було допущено багато помилок, у тому числі індивідуальних, що призводило до пропущених м'ячів. Також мав місце футбольний нефарт. Повторюся, у сьогоднішній грі було важливо здобути перемогу, щоб тепер спокійніше готуватися до наступного поєдинку».