Віктор Вацко: «Чому УАФ не реагує на дії вболівальників «Фенербахче»?»

Динамо Київ 13 Вересня, 03:55 332
Віктор Вацко: «Чому УАФ не реагує на дії вболівальників «Фенербахче»?»
Коментатор Віктор Вацко поділився думками щодо бездіяльності УАФ у питаннях відстоювання інтересів українських клубів.
«Історія з виходками вболівальників «Фенербахче», які на матчах «Динамо» раптово стали любителями матрьошок, балалайок та оркофюрера. Хіба це не питання іміджевого, політичного значення, актуального просто зараз? Хіба не правильно було б з боку УАФ у цьому питанні створити протекцію українському клубу на рівні громадської думки в Європі та на рівні дисциплінарного комітету УЄФА? Мені здається, що дуже навіть правильно.

Чому ніхто з українських футбольних чиновників ніде в європейських, світових медіа не створює тиск на ФІФА, яка продала свинособакам права на трансляцію ЧС-2022 в Катарі?Чому ніхто не тисне на УЄФА, яка не зупинила контракт на трансляцію матчів єврокубків в оркостані?

Хіба не керівництво нашого футболу з усім його ресурсом (я маю на увазі фактор членства в виконкомі УЄФА) повинно займатися цими питаннями, лобіювати інтереси України і знищувати на цьому фронті інтереси наших ворогів? Це ж важливо. Хіба це не боротьба за інтереси нашої держави на своєму місці?» - запитав Вацко.