Три думки після матчу «Динамо» - АЕК Ларнака

Динамо Київ 16 Вересня, 15:22 7394
Три думки після матчу «Динамо» - АЕК Ларнака
Київське «Динамо» поступилось в матчі другого туру ЛЄ.

Несподіваний MVP матчу – найкращим визнали динамівця

Лідер на полі серед обох команд за кількістю і відсотком виграних єдиноборств (8 з 9), за відбираннями (усі 5 спроб стали успішними) та перехопленнями (3). За винятком Циганкова і Буяльського, які від безсилля і немічності партнерів вже й самі ніби кинули грати під завісу зустрічі, лише одна людина була готова щось створювати сьогодні. Дубінчак недарма став гравцем матчу за версією статистичних порталів SofaScore і FotMob. Владислав не лише блискуче проявив себе в оборонній грі. Він став співавтором 2 найкращих моментів Динамо за всю гру, і лише нещасний випадок вкупі з прискіпливістю VAR та відсутністю центрфорварда позбавив його мінімум одного асисту, якщо не двох.

Як виглядає депресія у футболі

Показова статистика, звідки найчастіше били команди. У Динамо 64% від усіх ударів (набили їх на 3 більше від суперника, але тут це лише брехлива омана цифр) – дальні спроби. І лише 36% у межах штрафного. АЕК же з периметра розміром 16,5 метра пробивав у 75% випадків. А здалеку кіпріоти лупили лише у 25%. Величезний контраст, який говорить про все не лише в цій дуелі. Гості грали так, як заповідав Луческу всі попередні роки правління в Динамо. Доводьте до позицій, звідки легше забити. Не робіть з себе героїв, якими не можете стати. Всі ці дальні удари Сидорчука, Сироти і компанії від безсилля. Вони давали лише розрядку, бо нерви й так на межі.

Бєсєдін приймає м'яч так, що той відстрибує на кілька метрів поближче до суперника. Інші кияни теж ніби вперше один одного бачать. Буяльський з Циганковим щось намагаються розіграти за старими робочими схемами, але гравців Ларнаки біля свого штрафного стільки, що двоє аж ніяк не прорвуться через короткий пас. Потрібна підтримка, а її катма. Коли у твоїй команді найчастіше б'ють опорник Сидорчук і центрбек Сирота, а більшість цих ударів ледь не з центра поля, щось працює не так. Кабаєв поки зовсім не вписується, ліве крило як було обрізане, так і залишається здебільшого на сухому пайку, якщо там не увірветься Дубінчак.

Чи є ким міняти ситуацію?

Луческу довго маринував Вітінью, а потім бразилець виглядав одним із найкращих. Можливо, варто довіритися вже нарешті й Перрісу? Так, складно вимагати від ямайського новачка з чемпіонату Словенії якусь універсальну панацею вже і зараз. Але так само важко уявити, що може бути ще гірше. І Кабаєва ж у склад відразу просунули. Дещо пожвавив гру завжди мотивований Караваєв, але не настільки, щоб зламати захист досить посередньої команди. Шепелєва вистачило на 1-2 ривки, а далі згас. Знове геть зневірився в собі Ванат, який з цими ж партнерами виглядав було зовсім інакше ще кілька місяців тому.