«Вдвічі більше, ніж дають інші»: журналіст розкрив зарплату футболіста, який не вразив Луческу

Динамо Київ 16 Вересня, 22:09 11765
«Вдвічі більше, ніж дають інші»: журналіст розкрив зарплату футболіста, який не вразив Луческу
«Олександрія» повернула одного зі своїх найкращих півзахисників минулих років Кирила Ковальця, який не підійшов Мірчі Луческу під час перебування у таборі «Динамо».

Журналіст Андрій Сеньків на Youtube-каналі «КDK» повідомив, що «Динамо» зовсім не збиралося пропонувати контракт 29-річному хавбеку, хоча преса писала, що його розглядали як заміну травмованому Миколі Шапаренку.

«Це не був перегляд. Шаблій [Вадим, футбольний агент] просто попросив, щоб його клієнт там позаймався, потренувався та підтримав форму.

Наскільки я розумію, у той час не те що не вплинув на Луческу, він його навіть не розглядав, як виконавця, який може прийти в команду».


Пов'язане небажання киян підписувати Ковальця з двома причинами: травматичністю та завищеними зарплатними вимогами:

«По-перше – Ковалець не повністю відновився після травми хрестоподібних зв'язок. Другий фактор – центр поля Динамо кількісно забитий гравцями. Ось в Олександрії він грав, там він був поза структурою клубу. Йому багато чого дозволялося там. У Динамо зовсім інша ситуація»

«Ковалець пішов до Олександрії. Також Ковалець отримував в Олександрії хороші гроші, а в Динамо хотів зарплату не менше ніж 20 тисяч доларів на місяць. Олександрія йому вже дала 20 тисяч доларів.

Сергій Болотніков, який був шокований фінансовими запитами півзахисника, додав:

«Щоб ви розуміли, десять тисяч доларів в УПЛ, якщо ми не беремо Шахтар та Динамо, – це просто вау зарплата. Це дуже гарна зарплатня. І тут чувак приходить і просить удвічі більше.

Та ще й під час війни і йому дають її. Головне питання: нахре**? Що це змінить? Олександрія що, збирається до єврокубків пробитися?», – резюмував Болотніков.

Нагадаємо, Ковалець підписав контракт із Олександрією до літа 2024-го.