Шотландія — Україна: прогноз і ставка Роберто Моралеса

Збірна України 19 Вересня, 21:29 370
Шотландія — Україна: прогноз і ставка Роберто Моралеса
Відомий український журналіст Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги націй Шотландія — Україна.
«Для України важливо після того, як не пройшли кваліфікацію чемпіонату світу, показати себе в Лізі націй. Наші старі знайомі шотландці. Ті самі, яких обіграли у півфіналі кваліфікації мундіалю на «Хемдені» в Глазго, де гратимемо й цього разу.

Можна сказати, що індивідуально збірна України сильніша за суперника. У Шотландії дуже багато «робочих конячок», фактично немає людей, які можуть робити різницю, може грати у інтенсивний футбол, не лише бій-біжи (це стереотип). На мій погляд, українці мають перевагу в класі. Це важлива річ.

Чи Україна — фаворит? Деякі нюанси грають за нас, а деякі — проти. Згадаємо тонус гравців «Динамо». Сподіваюся, що це радше моральний, а не фізичний стан позначається на результатах.

Шотландці грали на вихідних, а українці з УПЛ не грали, планомірно готуючись до цього поєдинку. Інша справа наші легіонери, зрозуміло. Чому акцентую увагу на цьому? Хтось зіграв у суботу, хтось у неділю, а вже в середу гра.

Я вважаю, що команда Петракова — фаворит. Однак не потрібно зухвало ставитися до цього протистояння. Отож моя ставка — перемога збірної України з форою (0) за коефіцієнт 2,28», — сказав Моралес.


Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!