Шевченко відновить розбомблений росіянами стадіон в Ірпені – допоможе європейський гранд

Футбол України 21 Вересня, 23:06 136
Шевченко відновить розбомблений росіянами стадіон в Ірпені – допоможе європейський гранд
Колишній наставник збірної України Андрій Шевченко спільно із «Міланом» допоможе реконструювати знищений росіянами стадіон «Чемпіон» в Ірпені.
«Постійна увага до основних соціальних питань і підтримка у різних надзвичайних ситуаціях завжди були частиною ДНК нашого клубу.

Ми пишаємося тим, що перебуваємо на боці такої легенди як Шевченко, підтримуючи тих, хто цього найбільше потребує. Новий проект в Ірпені свідчить про бажання разом продовжувати цей шлях», – зазначив президент Мілана Паоло Скароні у коментарі Calciomercato.

Нагадаємо, спортивну споруду розбомбили російські загарбники під час окупації Київщини у лютому-березні 2022-го. На поле та у трибуни влучило близько 20 снарядів. До навали російської орди тут тренувалися юнацькі футбольні команди.

Додамо, ще одна легенда українського футболу – Олександр Шовковський – записав на понівеченому ірпінському стадіоні відеозвернення, у якому закликав ізолювати російських спортсменів від виступів на міжнародній арені.

«Раніше тут тренувалося нове покоління українських футболістів. А тепер він покинутий. Через війну.

Я знаю: голкіпер захищає ворота від м’яча противника. Але як їх захистити від ворожої російської ракети? Я знаю: вболівальники можуть приймати гравця або ні. Але як прийняти цю нестерпну тишу на трибунах?

Звертаюся до всіх, кого об’єднує любов до спорту! Ми не маємо мовчати! Всі ми, весь демократичний світ, — єдина збірна у боротьбі за перемогу над злом!

Закликайте до бойкоту російських спортсменів, адже їхнє мовчання є тихою підтримкою терору й відповідно — вбиває», – звернувся СаШо до своїх підписників у Instagram.