Вірменія – Україна: прогноз букмекерів на матч Ліги націй

Збірна України 23 Вересня, 20:42 459
Вірменія – Україна: прогноз букмекерів на матч Ліги націй
Вірменія приймає Україну в рамках 5 туру Ліги націй 2022/23. Який прогноз букмекерів на цей матч?

Ювілейна зустріч №10 в історії протистояння цих команд. Матч стартує у суботу, 24 вересня, о 16:00. «Синьо-жовті» ще ніколи не програвали «горянам», а самі перемагали 6 разів. Водночас у Вірменії нашим хлопцям переважно дуже важко: 2 нічиї та вистражданий камбек 3:2 за попередні 3 поєдинки. Команда Петракова стоїть перед історичним завданням. Жодного разу українці не перемагали вірменів тричі поспіль. В усіх попередніх випадках після двох звитяг (а саме таку серію встановили після розгрому суперника в цьогорічній Лізі націй) приходила нічия.

Вірменія – Україна: прогноз на матч Ліги націй

Команда Петракова виглядає очевидним фаворитом звітної дуелі. Британський William Hill оцінив перемогу України лише в 1,44. Кожна поставлена гривня на нічию збільшить прибуток азартних гравців у 3,9 разу. Натомість у перемогу Вірменії букмекери вірять найменше (7,5).

Мінімально імовірнішим виглядає підсумок зустрічі, де хтось з команд не заб'є. Фахівці не чекають зливи голів, але прогнозують 2 забиті м'ячі. Коефіцієнт на тотал менше 2,5 становить 1,8. На те, що у матчі відзначаться хоча б тричі, трохи більший – 1,91.

Найбільше шансів побачити перемогу України з рахунком 1:0 (коефіцієнт 5) та 2:0 (6). Третій за імовірністю результат – нічия 1:1 (7).

Британські букмекери найбільше вірять у гол Романа Яремчука (2,2), Андрія Ярмоленка (2,3) та Артема Довбика (2,3). Навіть Віктор Коваленко має більші шанси відзначитися (4,33), ніж основні фаворити серед вірменів (гол Барсегяна і ще двох суперників оцінили у 5).

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!