Світовий футбол 25 Вересня, 22:08 3030
Варварський футбол: матч Франція – Польща зупинили через перебір червоних карток – відео жорстоких фолів | 19-27
Скандалом завершився товариський поєдинок команд Франції U18 та Польщі U18.

У першому таймі команди забили по два голи, але після перерви французи взялися відзначатися в інший спосіб.

До 61-ї хвилини «Галльські півні» заробили два вилучення, а поляки скористалися цим подарунком і вийшли вперед.

Ледь не одразу після пропущеного голу червоні картки отримали ще двоє французів. Останній з них, гравець Сент-Етьєна Ерік Біле, заробив вилучення особливо брутальним способом.

Спочатку він ледь не відірвав ноги супернику в брудному підкаті, а коли той взявся висловлювати претензії, Ерік вдарив його головою в обличчя. Це ледь не спровокувало масову бійку, а постраждалому знадобилася допомога лікарів.

Хай там як, але повертатися на поле йому не довелося. Після четвертої червоної картки арбітр зупинив матч та зафіксував перемогу збірної Польщі 3:2.