Світовий футбол 25 Вересня, 23:53 14005
Жерсон голом приніс перемогу Люксембургу, Хорватія виграла групу і врятувала Францію: результати матчів Ліги націй | 19-27
У 6-му турі Ліги націй відбулися 10 матчів.

Голи: 1:0 - 34 Дольберг, 2:0 - 39 Сков Ольсен

Хорватія з 13 заліковими очками виграла квартет! Данія відстала на одне очко, Франція зберегла третю сходинку.

Гол: 1:0 - 88 Родрігес

У стартовому складі Люксембургу на домашній матч із Литвою вийшли Жерсон Родрігес, який досі належить Динамо, а також екс-захисник Карпат Марвін Мартінс. Вони, як і інші гравці, в першому таймі не забивали. На 61-й хвилині саме Жерсон, здавалося, відкрив рахунок – нападник ударом з льоту переправив м'яч у сітку. Гол скасували. Втім, на 88-й хвилині динамівець таки досяг свого і приніс своїй збірній перемогу. Люксембург фінішував другим, Литва – остання.

Фарерські острови - Туреччина 2:1

Голи: 1:0 - 53 Давідсен, 2:0 - 59 Едмундссон, 2:1 - 89 Гюрлер