Ігор Циганик: «Які є альтернативи Петракову? Ребров, але він зайнятий»

Збірна України 26 Вересня, 22:08 1895
Ігор Циганик: «Які є альтернативи Петракову? Ребров, але він зайнятий»
Перед УАФ може бути важкий вибір.

На передматчевій прес-конференції наставник нашої збірної розповів, що не веде переговорів із УАФ щодо продовження свого контракту. Петраков заявив, що уболівальники дізнаються про його майбутнє на посаді команди після завтрашньої зустрічі.

Журналіст Ігор Циганик упевнений, що наставник Олександр Петраков отримає новий контракт, якщо у вівторок збірна України обіграє Шотландію та вийде до Дивізіону A Ліги націй.

«Якщо завтра Петраков виграє матч, то якось смішно звільнятиме тренера, який вивів команду в Лігу A. Якщо Петраков програє, то є питання. На ЧС не вийшов, у Лізі націй не виграв – можуть звільнити. Але які є альтернативи? Є Ребров, але він має контракт з «Аль-Айном».

«До травня він точно не прийме збірну, а відбір на Євро-2024 починається у березні. Є проблеми з цим. Виходить, треба чекати на Реброва до травня, а хто починатиме відбір? Інший тренер? Це дивно».

«Хто ще може, як тут вирулити? Думаю, якщо Петраков завтра виграє, то УАФ не матиме варіантів, а лише продовжить контракт», - сказав Циганков.