Україна – Шотландія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Збірна України 27 Вересня, 17:35 318
Україна – Шотландія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Україна – Шотландія.

Матч, у якому вирішується доля путівки до елітарного дивізіону Ліги націй, що є першочерговою метою нашої збірної. Ціль доволі досяжна. Пригадуємо, що чотири місяці тому українці нокаутували цього суперника. Звісно, кілька днів тому шотландці взяли реванш у переконливий спосіб.

Команда Петракова продемонструвала невиразну та дуже кволу гру. Після цього наші хлопці оговталися у Вірменії, поклавши на лопатки тамтешню збірну. Отож у психологічному настрої сумніватися не доводиться. Тим паче, що ротація складу дозволить нашим виставити свіжий склад, що зіграє нам у плюс.

Потрібно користуватися кадровими втратами у таборі суперника. Мінус Тірні та Мактоміней. Тобто гравці топ рівня проти нас не зіграють. Це покращує наші шанси, які вважаю досить хорошим в цьому поєдинку.

Вірю, що українці виграють та вийдуть до елітарного дивізіону Ліги націй, куди зобов’язані просто таки повернутися. Хоча поєдинок, пророкую, буде нелегким.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!