8 аргументів за Вісенте Гомеса на посаду головного тренера збірної України

Збірна України 30 Вересня, 17:19 984
8 аргументів за Вісенте Гомеса на посаду головного тренера збірної України
Екстренер «Динамо» є кандидатом на посаду у збірній.

1) Вісенте – носій ідеї того футболу, в який у нас у країні НІХТО не зможе навчити грати. Він просто не мав відповідного набору гравців.

2) Його поважає кілька поколінь гравців ДК – від Яремчука та Циганкова до Миколенка та Шапаренка. Свого часу Суркіси не побачили в ньому головного тренера, коли це було очевидно для всієї команди.

3) Він дуже добре знає найкращих українських гравців – під час його керівництва Академією Динамо та Олімпіком саме починали свій шлях ті, хто зараз «в» чи «біля» збірної.

4) Цілком бюджетний фахівець, який у жодному клубі ніколи не торгувався про гроші.

5) Сам факт того, що в збУ нарешті покликали кваліфікованого іноземного тренера спрацює на імідж УАФ.

6) Вісенте здатний зібрати навколо себе потужні тренерський, аналітичний методологічний ресурси країни як для першої збірної, але й решти. Це допоможе побудувати цілісну систему підготовки інституту збірних та розвинути тренерів молодших збірних - зокрема, того ж Ротаня, чиї ідеї близькі до ідей Вісенте.

7) Вісенте – наріжний камінь усієї тренерської системи Сергія Реброва. Він був його старшим аналітиком та головним асистентом у Динамо та виконує цю роботу в Аль-Айні. Багато в чому заради Вісенте Ребров виключив зі свого штабу Рауля Ріанчо.

8) За ступенем свого впливу на процес та розвиток гравців Вісенте порівняємо з Мальдерою за Шевченка. З тією різницею, що Вісенте, на відміну від Мальдери, має досвід роботи головним тренером і в Україні, і за кордоном. І володіє незрівнянно якіснішим набором софт-скіллів для роботи в колективі.