Володимир Шаран: «Налаштовувати команду на «Динамо» немає необхідності»

Динамо Київ 30 Вересня, 22:27 444
Володимир Шаран: «Налаштовувати команду на «Динамо» немає необхідності»
Напередодні гри 5-го туру чемпіонату України проти «Динамо» головний тренер «Миная» Володимир Шаран відповів на питання клубного сайту.

Володимир Богданович, чи є психологічні наслідки нещодавньої прикрої поразки від «Львова»?

— Можна вважати, що були впродовж перших двох днів після гри. Побачили, що гравці дуже засмучені таким результатом, оскільки могли виграти. Але надалі ми бачимо, що команда наполегливо працює на тренуваннях і головне що травмованих немає.

Налаштовувати команду на такого суперника як «Динамо» немає необхідності. Навпаки, потрібно заспокоїти хлопців, щоб вони впевнено вийшли на поле і показали той футбол, на який ми здатні на даному етапі.

Невдалий старт «Динамо» у чемпіонаті робить киян більш складним суперником?

— Так, звичайно. Впевнений, що тренерський штаб зробив висновки і самі гравці. І до цього поєдинку вони, напевно, підійдуть в кращій формі, ніж були до цього. Тому, що видно було, що команда виглядає втомленою. Але, знов таки, основної обойми команди не було цей період через матчі збірних, тому важко сказати, в якому стані перебуває команда. Але психологічно, напевно, кияни розуміють, що «Динамо» знаходиться далеко не на тій сходинці, на який має перебувати.

Ви бачили в роботі вже двох голкіперів Олександра Бандуру та Германа Пенькова. Чи задоволені ви їх роботою?

— Від воротарської ланки зараз буде залежати дуже багато, тому, що «Динамо» буде створювати чимало моментів. Сподіваємось на кваліфікацію наших воротарів, але із тим, хто саме займе місце в складі, визначимось лише завтра.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!