«Динамо» є «Динамо». Післяматчева прессконференція Володимира Шарана

Динамо Київ 2 Жовтня, 16:13 6091
«Динамо» є «Динамо». Післяматчева прессконференція Володимира Шарана
Головний тренер “Миная” Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди у матчі проти київського “Динамо”.

- Чесно кажучи, думаю, вболівальникам сподобалась ця гра. Була напруга, були моменти і біля наших воріт, і біля воріт суперника. Наша команда зіграла в той футбол, який ми хотіли бачити – особливо порівняно з першим матчем проти «Львова». Я наголошував на тому, що треба виходити і грати впевнено проти будь-якої команди, це ми і побачили сьогодні. Але немає завершення. Треба вирішувати у тих епізодах, які створюються, реалізовувати моменти, особливо зі стандартів, які нам вдавались.

А «Динамо» є «Динамо». Циганков забив на майстерності, а Воробчак з двох подібних позицій не влучив у площину воріт. Ось і різниця. Хоча в організації гри ми виглядали пристойно. У другому таймі віддали ініціативу, бо втомилися і підсіли. Але я бачив, що можемо додати наприкінці матчу – це і трапилося. Завдяки деяким перебудуванням.

У двох поспіль домашніх матчах не можемо забити – ось це погано. Над цим треба працювати. Думаю, що ця гра додасть нам впевненості.

- Перед матчем ви казали, що на такого суперника як «Динамо» команду не треба налаштовувати. Чи так воно насправді вийшло?
- Так, хлопці грали спокійно, не нервували. Все було нормально. Виконали все те, про що домовлялися, крім гола…

- На вашу думку, скільки «Минай» міг забити сьогодні?
- Важко сказати так одразу, треба дивитися зі сторони, бо одразу після матчу можна наговорити зайвого. Але я з власного досвіду можу сказати: коли я працював у «Олександрії», бували матчі, де ми мали менше моментів, але грали унічию чи вигравали. Проти таких суперників треба реалізовувати один з одного, а сьогодні у нас було багато моментів. Бойко кілька разів рятував «Динамо». Хоча і нас Бандура рятував. Гра була цікавою, хоч ми й програли”, - сказав Шаран.

Відзначимо, що “Минай” наразі перебуває на 11 місці в УПЛ. Наступний матч закарпатці проведуть проти “Кривбасу” 9 жовтня.