«Кривбас» закликає «Зорю» змінити логотип на україномовну версію

Футбол України 3 Жовтня, 21:55 455
«Кривбас» закликає «Зорю» змінити логотип на україномовну версію
​Криворізький «Кривбас» закликав луганську «Зорю» змінити логотип на український варіант.

2 жовтня, перед очним матчем прес-служба криворізького клубу опублікувала анонс гри, в якому використала перероблене лого з написом «Зоря Луганськ» замість «Заря Луганск».

А в понеділок, 3 жовтня, «Кривбас» прокоментував свої дії.


«Вчорашня ситуація перед матчем проти «Зорі» ще раз звернула увагу футбольної спільноти на те, що луганський клуб досі використовує російськомовну версію логотипу. У цій ситуації, коли в Україні з 2014 року триває війна, а з 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення рашистів на нашу землю, коли країна-агресор щодня вбиває українців, у когось у нашому футболі ще залишаються логотипи російською мовою?

Це порушує як юридичні, так і в першу чергу всі моральні норми. Ми просимо керівництво ФК «Зоря» (Луганськ) використати українську версію своєї емблеми. Ми навіть зробили її для луганської команди. Також ми закликаємо всі клуби УПЛ та ЗМІ використовувати виключно варіант логотипу з державною мовою. Луганськ – це УКРАЇНА!” – йдеться у повідомленні.


Також про перебіг подій висловився віце-президент «Кривбасу» Артем Гагарін, адже «Зоря» у відповідь використала на табло стадіону старий варіант лого команди за 2013 рік.

«Чи випадково, чи невипадково клуб «Зоря» вирішив використати наш старий логотип ще до банкрутства у 2013 році. Напевно, хотіли нас «підколоти». Але вийшло навпаки. Зверніть увагу, що навіть у 2013 році у «Кривбасу» логотип уже був українським.

Слава Україні, Слава ЗСУ! Змініть лого, ми його вам уже переробили, надішлемо на пошту клубу», - сказав віце-президент «Кривбасу» Артем Гагарін в Інстаграмі.