«У нього є хороший підхід»: Саленко назвав найкращого тренера для збірної та пояснив завдання Реброва в «Аль-Айні»

Збірна України 4 Жовтня, 22:02 450
«У нього є хороший підхід»: Саленко назвав найкращого тренера для збірної та пояснив завдання Реброва в «Аль-Айні»
​Колишній форвард київського Динамо Олег Саленко поділився думкою про головного тренера збірної України Олександра Петракова.

Легендарний бомбардир вважає, що альтернативи нинішньому наставнику наразі немає.


Збірна України, очолювана Олександром Петраковим, не виконала завдання на сезон - вона не змогла потрапити на ЧС-2022 у Катарі та не зуміла підвищитися у класі у Лізі націй.

Найкращий бомбардир ЧС-1994 Олег Саленко у розмові зі своїм колишнім одноклубником з Динамо Віктором Леоненком поділився думкою про необхідність рокування на тренерському містку національної команди України.

Саленко вважає, що нинішнього наставника збірної потрібно залишати на посаді, оскільки йому немає гідної заміни.«Поки що треба залишати. Тому що він єдиний, хто знає команду зсередини. Він має хороший підхід. Команду потрібно омолоджувати, а має зв'язок із командою. А прихід нового тренера нічого не змінить, тим більше яскраво виражених тренерів ми не маємо».

Також Саленко впевнений, що наставник еміратського Аль-Айну Сергій Ребров у нинішній ситуації не очолить головної команди країни.

«Ребров добре почувається в ОАЕ. Має завдання виграти азіатську Лігу чемпіонів. Шейхи його ніколи не відпустять, і він сам не поїде, бо серйозне завдання – якщо він виграє, то йде далі», - сказав Саленко в інтерв'ю Youtube каналу Леоненко.