​Anadolu Agency: турецькі військові забезпечуватимуть безпеку на ЧС-2022 у Катарі

Світовий футбол 6 Жовтня, 12:40 133
​Anadolu Agency: турецькі військові забезпечуватимуть безпеку на ЧС-2022 у Катарі
Парламент Туреччини 5 жовтня схвалив законопроект про шестимісячну місію військового контингенту країни в рамках операції «Щит чемпіонату світу» у Катарі.

Проект передбачає залучення турецьких військових у заходи щодо забезпечення безпеки на чемпіонаті світу з футболу 2022 року в Катарі.

«З огляду на історичні, культурні та гуманітарні зв'язки між Туреччиною та Катаром, тісне співробітництво двох країн у політичній, економічній, військовій та інших сферах, а також важливість стабільності та безпеки в районі Перської затоки для всього регіону, визнано доцільним дати позитивну відповідь на прохання уряду Катару», - наводить текст проекту ТАРС з посиланням на Anadolu Agency.

Зазначається, що місія виконуватиметься на основі звернення влади Катару до Туреччини.

Раніше повідомлялося, що Туреччина направить до Катару близько 3 тисяч поліцейських для допомоги у забезпеченні безпеки спортивних об'єктів та готелів, а також 100 співробітників сил спеціального призначення, 50 фахівців із вибухових речовин та 80 службових собак.

ЧС-2022 з футболу у Катарі пройде з 20 листопада до 18 грудня. Матчі фінальної стадії світової першості будуть зіграні на 8 стадіонах у 5 містах: у Досі, Ар-Райяні, Лусаїлі, Аль-Хорі та Аль-Вакрі. Усі арени були введені в експлуатацію у 2021 році. Це перший чемпіонат світу, який проводитиметься в арабському світі.

Матч-відкриття ЧС-2022, у якому зіграють Катар та Еквадор, пройде 20 листопада на стадіоні «Ель-Байт» в Ель-Хаурі.