Динамо Київ 6 Жовтня, 23:55 1468
«Динамо» програло «Ренну» у Лізі Європи – нове жахіття останніх хвилин ставить киян на межу вильоту | 19-27
Чергова поразка в єврокубку.

Ліга Європи, 3 тур

Група В

Ренн – Динамо – 2:1

Голи: Тер'є, 23, Дуе, 89 – Циганков, 33

Чотири роки тому ці команди також зустрічалися на груповому етапі ЛЄ, і тоді киян двічі виявилися сильнішими (3:1 та 2:1). Втім, нинішня форма підопічних Луческу не дозволяла бути впевненим у повторенні успіху. Нікуди не ділись і важкі кадрові втрати – Бущан, Шапаренко.

Ренн почав диктувати умови гри з перших хвилин. Гуїрі та Майєр пробили повз ворота, а дальній удар Буріжо відбив Бойко. Французи відразу подали гострий кутовий, який мав завершитися голом Родона, але валлієць також схибив. Оборона Динамо тріщала і нарешті не витримала після двох спроб Мартена Тер'є. Спочатку найкращий бомбардир Ренна бив з лінії карного майданчика і зовсім трішки не влучив у нижній кут. На 23-й хвилині Тер'є вже не пробачив. Гуїрі виконав розрізну передачу, весь захист Динамо задивився на Майєра, але головна загроза вискочила з району пенальті – Мартен потужно пробив у дальню дев'ятку.

Здавалося, що киянам світить розгром, але суперник раптом зупинився. На 27-й хвилині гості нарешті спромоглися завадти перший удар. Щоправда, спроба Сидорчука більше скидалася на регбі, ніж на футбол. Через 6 хвилин все вийшло значно краще. Дубінчак знайшов Бєсєдіна у карному майданчику, а нападник Динамо дотепною передачею п'ятою відкотив на Буяльського. Віталій міг забивати сам, але переправив направо Циганкову – героїчний сейв 37-річного Манданда, добивання і таки 1:1. З таким рахунком команди і пішли відпочивати.

Друга половина почалася з нових атак Ренна. Ассіньйон з 15 метрів пробив над воротами, потім були дві пожежі на кутових. Друга завершилася ударом Те – на щастя, прямо в руки Бойку.

Динамо знову не могло створити жодного моменту за півтайму, але Луческу в гру не втручався. Натомість Бруно Женезіо провів 2 заміни на 67-й хвилині. Зокрема, випустив нападника Арно Калімуендо, за якого влітку заплатили ПСЖ 20 млн євро. Терор воріт Динамо продовжився. Буріжо знову потурбував Бойка дальнім ударом у нижній кут – кіпер «біло-синіх» чітко зафіксував м'яч. Він же вчасно вискочив з воріт, коли Тер'є рвався робити дубль.

Перший удар Динамо по перерві стався аж на 78-й хвилині! Це Кабаєв кволо розім'яв ветерана Манданда і покинув поле, поступившись місцем Ванату. На 82-й молодий форвард розігнав контратаку і вчасно віддав Циганкову – захисник Ренна відчайдушно кинувся під удар зірки киян.

Динамо нібито вирівняло гру, але повторилася провальна кінцівка з першого туру проти Фенербахче. Попов обрізався біля власних воріт, подарувавши Дуе вихід на рандеву з Бойком. Цього разу воротар «біло-синіх» виявився безсилим – 2:1.

Динамо вперше у свтоїй історії програло три матчі ЛЄ поспіль.