Що казали Скрипник та Григорчук після матчу «Ворскла» - «Чорноморець»

Футбол України 8 Жовтня, 17:23 281
Що казали Скрипник та Григорчук після матчу «Ворскла» - «Чорноморець»
Матч 6-го туру чемпіонату України з футболу між «Ворсклою» та «Чорноморцем» завершився з рахунком 2:1 на користь полтавської команди.

Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник прокоментував перемогу над Чорноморцем у 6-му турі УПЛ (2:1).

– Нічого так просто у футболі не буває, ти повинен на всі сто відсотків своїх можливостей проводити кожну гру. Кожна перемога – це гарна пігулка для подальшої роботи. Заспокоює, мотивує, бо є очки і хочеться їх здобувати в наступних матчах. Для нас кожна гра – наче екзамен. Тиждень працюємо – і далі іспит. Сьогодні на «5 з плюсом» його склали. Було 1:1, потім ми вийшли вперед, хоча обидві команди хотіли виграти, але більше пощастило нам. Ми дуже задоволені.Раніше кінець матчів тяжко переносили, але сьогодні була впевненість, що можемо досягти того, чого хочемо. Але зіграли – і забули, бо далі дуже важлива гра проти «Металіста».

– Якби матч закінчився з рахунком 1:1, це був би плюс чи мінус для вас?

– Це таке питання… Коли ведеш, а потім зрівняв суперник – ти думаєш, що не дотягнули, втратили концентрацію. А коли програєш, і потім зрівнюєш у кінці, то ти – наче переможець. Раді, що витримали, не зупинилися, ми забили наприкінці гол, який, можливо, трохи фартовий, але він для нас багато коштує.

– Коли ви забили перший гол – одразу пропустили у відповідь. Втратили концентрацію?

– Коли на твої ворота три штрафні поспіль і команда суперника приходить до тебе у штрафну площу… Два штрафних удари відбили, а третій ні. Хоча не буду говорити, чи був там офсайд – це на совісті судді. Добре те, що добре закінчується. Перегорнули сторінку й готуємось далі.

Наставник одеситів Роман Григорчук на прес-конференції поскаржився на реалізацію своєї команди:

– Чи вважаєте ви ваші контратаки плюсом, а от реалізацію моментів – мінусом у цьому матчі?
– Реалізація – це, однозначно, мінус. Бо це та річ, яка дає результат. Ми створили в атаці такі ситуації, з яких повинні були і могли забити більше, ніж забили. Не забили – і це одна з причин того, що ми не взяли очки.

– Ваша команда сьогодні була у різних ролях: тримала удар, коли пропустила і одразу забила у відповідь, потім був відрізок, коли ви тиснули. Вважаєте, що ті 20-30 хвилин вашої переваги у другому таймі були вирішальними?
– Стратегічно так. Гра складалася періодами. Спершу «Ворскла» тиснула, обмінялися голами, потім у другому таймі був відрізок вже на нашу користь. Я відчував, що гол назріває. Бачив, що ми додали в русі, і у всьому іншому. Таке у нас часто буває: є передумови гольові, але їх треба використовувати, забивати голи. Тоді буде результат.

– Ви зробили заміни лише наприкінці матчу. Зрозуміло, таке ваше бачення. Але чи дійсно стартовий склад виконував вимоги аж до пізніх хвилин?
– Не було сенсу раніше нікого міняти, хоча ми готувалися до замін. До того, щоб підсилювати гру ближче до доданого часу. Раніше ж не хотілося нічого міняти, втручатися в те, як команда грала. Адже все йшло до того, що повинні були забити другий гол.

– Варакута сьогодні зіграв в основі. Як партнери за командою і тренери підтримували його?
– Ми не робили з його виходу на поле особливої події. Він наша повноцінна бойова одиниця, для свого віку він має впевнену кваліфікацію, у нього стійка психіка. Він тримає концентрацію, не губиться, досить спокійний. У нього є майбутнє у футболі.