Звільнення Луческу не буде. Джерело повідомляє, що Мірча продовжить працювати з «Динамо»

Динамо Київ 8 Жовтня, 17:24 1238
Звільнення Луческу не буде. Джерело повідомляє, що Мірча продовжить працювати з «Динамо»
Незважаючи на невдалу поточну смугу Динамо на внутрішній та європейській аренах, його головний тренер Мірча Луческу користується максимальною підтримкою з боку керівництва біло-синіх.

У четвер Динамо втретє поспіль поступилося у Лізі Європи (1:2 від Ренна). У комплексі з шістьма очками після чотирьох турів в УПЛ багато джерел (як українські, так і зарубіжні) почали «звільняти» Мірчу Луческу з клубу, називаючи його винним у важкому стані справ.

Проте, як стало відомо FanDay.net із джерела в клубі, відставка Містера не стоїть на порядку денному топ-менеджменту Динамо на чолі з Ігорем Суркісом. Сам Луческу також не має наміру припиняти співпрацю зі столичною командою.

У клубі не вважають, що причиною невдач команди цього сезону є румунський фахівець або його тренерський штаб. У той же час, як повідомили наш сайт, з футболістами Динамо було проведено серйозну бесіду.

Зазначимо, що контракт 77-річного Луческу із Динамо дійсний до 30 червня 2024 року. Екс-наставник Шахтаря працює у таборі біло-синіх з літа 2020 року. Разом із киянами Містер став володарем чемпіонату України, Кубка та Суперкубку країни.