Світовий футбол 8 Жовтня, 20:35 372
«Атлетіко» обіграло «Жирону», «Альмерія» розгромила «Райо Вальєкано» за 40 хвилин: Результати 8 туру Ла-Ліги | 19-27
Результати 8 туру Ла-Ліги.

Чемпіонат Іспанії - Ла-Ліга

8 тур, 08 жовтня

Альмерія - Райо Вальєкано 3:1

• Голи: 1:0 - 8 Робертоне, 2:0 - 17 Бабіч, 3:0 - 39 Туре, 3:1 - 81 Катена

Програму дня в Іспанії відкривав поєдинок у Андалусії між Альмерією та мадридським Райо Вальєкано. Господарі підійшли до зустрічі з чотирма поразками поспіль при всього одній перемозі в сезоні, тож фаворит пари був очевидним – втім, перший тайм шокував вболівальників. Ще до 40-ї хвилини господарі вирішили усі питання, розгромивши «блискавок».

Вже на 8-й хвилині Робертоне відкрив рахунок внаслідок невдалої гри голкіпера при виході Баптістао віч-на-віч. На 17-й хвилині Бабіч подвоїв перевагу завдяки подачі з кутового, а на 39-й Туре довів справу до розгрому – він пробив метрів з 10-ти після скидки від Мелеро. 3:0! Райо аж наприкінці другого тайму зміг розмочити рахунок зусиллями Катени, однак на більше гостей не вистачило. 3:1 – Альмерія на коні.

Атлетіко - Жирона 2:1

• Голи: 1:0 - 5 Корреа, 2:0 - 48 Корреа, 2:1 - 66 Рікельме

Атлетіко бодай на добу міг повернутись у зону Ліги чемпіонів, однак для цього необхідно було перемогти Жирону. Мадридці налаштувались, як слід, що вилилось у два швидких голи на старті кожного з таймів. На 5-й рахунок відкрив Корреа, який замкнув крос Грізманна з лівого кута штрафного на дальню стійку, а на 48-й Анхель оформив дубль – голкіпер вибив у нього м'яч прямо у власному штрафному.

Жирона відквитала один м'яч на 66-й хвилині, але врятуватись від поразки не змогла. Атлетіко набрав 16 очок і піднявся на четверте місце в Ла Лізі.

19:30. Севілья - Атлетік

22:00. Хетафе - Реал