Світовий футбол 8 Жовтня, 23:57 575
«Брюгге» з Яремчуком та Соболем програв у чемпіонаті після тріумфального виступу в ЛЧ | 19-27
Українці не допомогли уникнути поразки.

Команда Соболя та Яремчука поступилась «Вестерло» у матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії.

Брюгге – Вестерло – 0:2

• Голи: Фостер, 53, 86

Брюгге приймав удома середняка чемпіонату, Вестерло, після успіху у грі з Атлетіко в Лізі чемпіонів. Обидва українці у складі «синьо-чорних» – Роман Яремчук та Едуард Соболь – вийшли зі старту. Перша половина пройшла без голів, хоча саме Брюгге мав перевагу як за володінням, так і за кількістю ударів. З небезпечних моментів відзначимо шанс Ванакена, який з вигідної позиції пробив вище воріт.

А на старті другого тайму Фостер несподівано вивів Вестерло вперед. Майже одразу наставник Брюгге змінив Соболя та Ланга, а ще через 10 хвилин покинув поле Роман Яремчук. Зміни у складі не допомогли – Вестерло забив другий м'яч на 86 хвилині (дубль Фостера).

Таким чином, Брюгге залишився третім з 22 пунктами, а Вестерло набрав 18 очок та піднявся на 6 сходинку.