Роман Зозуля: «У таких людей як Тимощук треба просто забирати паспорт»

Футбол України 9 Жовтня, 16:26 151
Роман Зозуля: «У таких людей як Тимощук треба просто забирати паспорт»
Український нападник Роман Зозуля прокоментував своє ставлення до тих, хто продовжує співпрацювати з росією.

– Як у футбольній спільноті ставляться до тих, хто не розірвав стосунки з росією? Чи засуджуєш ти таких, як Анатолій Тимощук?

– Ще й батько його з перших днів повномасштабної війни перебуває в теробороні Луцька. Я не можу знайти відповідь, чому так.

Після 2014-го року я перестав спілкуватися з футболістами, які грають в росії, бо почалася війна і в нас були різні погляди на це.

Я не знаю як прокоментувати вчинок Тимощука. То його тільки Бог покарає, що він зробив. Я з ним спілкувався раніше, до війни. Ми молоді прийшли в збірну, то він нас підтримував. Був тоді класний капітан, класний хлопець.

Що трапилося? Не знаю. Треба просто у таких людей забирати паспорт. Він не заслуговує називатися українцем. Все. Не знаю, чи можна по-закону так просто забрати паспорт, але потрібно це зробити. Щоб ніколи в житті його нога не змогла ступити на нашу територію.

Таких багато є. Якщо їм подобається, то нехай там і живуть. Недовго їм залишилося. Недовго ще залишилося до нашої перемоги, а потім почнеться: “а я тихо”, “а я помагав”, “а я не для піару”, “а я 10 батальйонів одягнув”. Не допоможе це”, - сказав Зозуля.