Йожеф Сабо: «Не дивлячись на те, що «Шахтар» зараз на ходу, я впевнений, що «Динамо» дасть бій «гірникам»

Динамо Київ 9 Жовтня, 21:56 2862
Йожеф Сабо: «Не дивлячись на те, що «Шахтар» зараз на ходу, я впевнений, що «Динамо» дасть бій «гірникам»
Екс-тренер «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився з 1927.kiev.ua думками про перемогу киян над «Рухом» в шостому турі УПЛ (3:0).

— «Динамо» сильніше, що б там не було. Команда зіграла непогано, допускала менше грубих помилок, реалізувала свої моменти. Для «Руха» це була домашня гра, але якоїсь переваги від цього вони не отримали - «Динамо» без особливих проблем взяло три очки. Як буде далі? На міжнародній арені ми поки слабкі, але в чемпіонаті України «Динамо» буде наздоганяти лідерів.

— Чому Мірча Луческу не дав шанс зіграти новачкам?

— У нього є 15-16 гравців і він з ними працює. Він не ризикує. Команда почала вигравати в чемпіонаті і Луческу не хоче втрачати очки. В нього є склад і він тільки змінює кількох гравців - дає відпочити комусь. З французами буде інший склад. Думаю, Луческу замінить трьох-чотирьох гравців.

— Попов залишився в запасі після гри із «Ренном»...

— Після зробленої помилки він поки що залишається в запасі. Не знаю, чи буде грати далі взагалі... Його зараз потрібно підтримати, привести в норму. Я вже говорив, що на нього не можна насідати зараз. Не знаю, в якому він психологічному стані, але будь-якому гравцеві після такої помилки було б дуже важко.

— Були розмови, що «Динамо» і «Шахтар» зіграють в Англії чи в Польщі, але, все ж, гра відбудеться у Львові...

— Розмови про гру в Англії - це якесь безглуздя. Львів - хороше місто для проведення такого матчу. Гра має бути цікавою. Не дивлячись на те, що «Шахтар» зараз на ходу, я впевнений, що «Динамо» дасть бій «гірникам» в цьому матчі.


Микола Тимощук