Динамо Київ 17 Жовтня, 22:52 499
У стані суперників. АЕК здобуває вольову перемогу, «Фенербахче» громить аутсайдера | 19-27
Понеділок для суперників київського «Динамо» на груповому етапі Ліги Європи видався успішним.

Найближчий суперник «Динамо» в Лізі Європи - кіпрський АЕК, у гості до якого кияни вирушать 27 жовтня, також заробив чергові три очки у чемпіонаті. Цього разу команда з Ларнаки обіграла одного з аутсайдерів кіпрської першості - «Олімпіакос» (Нікосія).

Матч на «АЕК Арені» видався драматичним: ведучи в рахунку 2:0 за підсумками першого тайму (у дебюті поєдинку гості забили автогол, а Трічковські збільшив перевагу господарів), на початку другої половини матчу АЕК пропустив два м'ячі протягом шести хвилин.

Перемогу Ларнака змогла вирвати лише в компенсований час, завдяки голам Рафи Лопеса та того ж Івана Трічковські.

Здобувши 13 очок у 7-ми турах, АЕК перебуває на 4-й позиції в національній першості, на відстані чотирьох очок від лідера - «Пафоса».

Перший дивізіон Кіпру, 7-й тур

АЕК Ларнака - «Олімпіакос» Нікосія - 4:2 (2:0)

• Голи: Карташян, 7 (автогол), Трічковські, 44, 90+5, Рафа Лопес, 90+3 - Гедрікс, 50, Психас, 56.

Склад АЕКа: Пірич - Альтман (Мілічевич, 90+4), Асанте (Рафа Лопес, 71), Гонсалес, Енглезу, Мамас (Густаво, 60), Наум (Ромо, 60), Понс, Томович, Трічковські, Хрістофору (Росалес, 71).

«Фенербахче», який минулого тижня обіграв АЕК з рахунком 2:1, сьогодні розгромив команду з нижньої частини турнірної таблиці турецької Суперліги - «Анкарагюджю».

Вже на екваторі першого тайму стамбульці здобули перевагу в два забиті м'ячі завдяки голам Міші Батшуаї та Ірфана Кахведжі, якому асистував Еннер Валенсія. «Анкарагюджю» невдовзі зумів вразити ворота Манданда, проте це взяття не було зараховане через офсайд. А на останніх хвилинах матчу Дієго Россі після передачі Ферді Кадиоглу забив третій м'яч «канарок».

Набравши 20 очок у 9-ти матчах Суперліги, «Фенербахче» перебуває на другій позиції, відстаючи всього на одне очко від «Адана Демірспора», який провів на гру більше.

Із київським «Динамо» турки зустрінуться в заключному турі групового етапу Ліги Європи - 3 листопада в Кракові.