«Олександрія» здолала «Львів» – два розкішні голи від екс-гравців «Динамо»

Футбол України 22 Жовтня, 17:05 798
«Олександрія» здолала «Львів» – два розкішні голи від екс-гравців «Динамо» | 19-27
Колектив Юрія Гури ввійшов до трійки найсильніших команд країни.

«Олександрія» – «Львів» - 2:0

• Голи: Калітвинцев, 45+2, Цуриков, 67

«Олександрія»: Білик – Цуріков, Бабогло, Мельник, Мірошніченко – Рибалка (Ковалець, 71), Дришлюк (Мустафаєв, 90), Демченко – Третьяков (Скорко, 90), Кожушко (Кобзар, 72), Калітвінцев (Шулянський, 84).

«Львів»: Ільющенков – Мильченко, Никитюк, Муравський, Полегенько – Васильєв, Шишка (Крушинський, 52) – Бойко (Мишенко, 52), Грисьо – Бугай, Нич (В. Михайлів, 69).

Удари (у площину): 4 (2) – 3 (1)
Кутові: 7 – 2
Оффсайди: 2 – 2.

*******

Перемога дозволяла Олександрії вискочити на третю сходинку УПЛ. Завдання суперника зовсім інші – команда Дулуба набрала очко в останніх трьох турах і бореться за виживання.

Господарі справді захопили ініціативу з перших хвилин, однак до гостроти доходило рідко. Головним порушником спокою був Владислав Калітвінцев. Син легенди Динамо на 7-й хвилині ледь не виконав «сухий лист», але з кутового закрутив у стійку. Потім вінгер Олександрії чудовою подачею знайшов голову Кожушка – партнер пробив повз ворота. Коли арбітр готувався відправляти команди на відпочинок, Олександрія все ж забила. Калітвінцев хитро крутив м'яч у карний майданчик – ніхто не торкнувся, але круглий таки залетів під ліву стійку.

По перерві гра також не вражала видовищем. Львів створив свій перший момент на 56-й хвилині – Білик ефектно відбив постріл Крушинського. Олександрія скористалася своїм шансом краще. Захисники Львова переправили подачу на ногу Цурікову, який без роздумів вдарив з льоту. 2:0 – результат забезпечують екс-гравці Динамо.

Олександрія проьилася у топ-3 УПЛ, поступаючись, лише Шахтарю і СК Дніпро-1. Львів продовжив слабку серію і залишається на 13-му місці.