Не дотиснули: «Динамо» грає внічию із «Ворсклою»

Динамо Київ 23 Жовтня, 14:53 665
Не дотиснули: «Динамо» грає внічию із «Ворсклою» | 19-27
Київське «Динамо» приймало вдома полтавську «Ворсклу» в рамках 9-го туру УПЛ - команди розійшлися миром (1:1).

Кияни розпочали активніше за гостей, але перший удар в площину воріт був зроблений на 24-ій хвилині, коли Лонвейк пробив метрів із двадцяти. Кияни ж не переставали атакувати і забили на 33-ій хвилині. Кабаєв навісив на Бєсєдіна, той скинув на Буяльського і Віталій відправив м'яч у сітку воріт в один дотик. 1:0

Гості відігралися на 44-ій хвилині. Кенджора заблокував удар Сефері з-за меж штрафного , проте м'яч відскочив у центр штрафного майданчика, де Марлісон виборов м'яч у Сироти та проштовхнув та Юрченка, котрий випередив Циганкова і з близької відстані переграв Нещерета. 1:1

В другому таймі кияни продовжили тиск но ворота «Ворскли». Полтавці ж «огризалися» контратаками, які пристойно загострювали небезпеку біля воріт «біло-синіх».

Під завісу матчу кияни влаштували облогу воротам «Ворскли», але забити бажаний гол не вдалося, в чому є чимала заслуга кіпера «Ворскли» Різника, який тягнув навіть від своїх - після навісу Гармаша на останніх хвилинах матчу Скляр пробив головою по своїх воротах, виносячи м'яч.

Врешті, кияни в черговий раз у нинішньому чемпіонаті залишається без перемоги. 1:1

«Динамо» - «Воркла»: 1:1

• Голи: Буяльський, 33 — Юрченко, 44

Попередження: Кабаєв, 21 — Скляр, 18.

Стартовий склад «Динамо»: Нещерет, Кенджора, Сирота, Попов, Караваєв, Сидорчук (к), Буяльський, Лонвейк, Кабаєв, Циганков, Бєсєдін.

Запасні: Ігнатенко, Вівчаренко, Бурда, Шепелєв, Парріс, Ванат, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Кулач, Діалло, Авраменко.

Стартовий склад «Ворскли»: Різник, Зайков, Пердута, Скляр, Сефері, Чеснаков, Кравець, Бацула, Марлісон, Челядін, Юрченко.

Запасні: Ісенко, Домолега, Павлюк, Яворський, Феліпе, Тотре, Степанюк, Козиренко, Кулаковський, Кравчук, Річардс.