Таблетки для розрідження крові: в Галафарм розказали, де їх купити в Києві

Футбол України 25 Жовтня, 15:23 246
Таблетки для розрідження крові: в Галафарм розказали, де їх купити в Києві
Сьогодні вже достеменно відомо, що коронавірусна інфекція вражає не лише дихальні шляхи. Захворювання є системним, і найчастіші ускладнення, які виникають внаслідок хвороби, пов’язані із кровотвірною та сердечно-судинною системами.

Для чого необхідно розріджати кров

Одна із головних проблем, з якою стикаються ті, хто перехворів на коронавірусну інфекцію — виникнення тромбозу. Іншими словами, через інфекцію кров стає більш густою і для усунення неприємних наслідків її необхідно розріджати.

Тому при діагнозі «коронавірус» лікарі, разом із симптоматичним лікуванням вірусної інфекції, призначають таблетки для розрідження крові профілактично.

Які таблетки для розрідження крові бувають

Найпопулярнішими таблетками для розрідження крові є Аспірин. Він входить до складу таких ліків:

  • Кардіомагніл;
  • Аспірин Кардіо;
  • Магнікор.

Аспірин запобігає склеюванню тромбоцитів, що запобігає утворенню тромбів.

Також для розрідження крові використовують ліки на основі активної речовини дипіридамол. Препарати з цією активною речовиною підвищують тонус вен, покращують кровообіг та запобігають утворенню тромбів.

Є препарати на основі тиклопідину, який гальмує розвиток тромбоцитів.

При виборі таблеток для розрідження крові краще за все звернутись за консультацією до лікаря та вибрати саме ті ліки, які порекомендує терапевт.

Де купити в Києві

За допомогою онлайн-сервісу «Гала аптека» можна знайти необхідні ліки як за назвою, так і за активною дієвою речовиною. При цьому, на сайті можна не лише знайти необхідні ліки в найближчій аптеці і замовити їх за адресою, але й порівняти ціни і замовити за більш зручною ціною.

Онлайн-сервіс «Гала фарма» поєднує більше 100 аптек в містах України, більшість яких розташовані в Києві.

Отримати ліки можна двома шляхами:

  • замовити на сайті бронь необхідних ліків в обраній аптеці і забрати препарати самостійно;
  • замовити на сайті ліки та їх доставку за вказаною адресою.

Слід пам’ятати, що доставку можна замовити лише для товарів із аптеки і ліків, які не потребують рецепту. Рецептурні препарати можна забрати в аптеці при наявності рецепта від лікаря.

Бронь на ліки в вибраній аптеці триває 48 годин. В цей період необхідно вибрати зручний час та приїхати викупити ліки. В аптеці необхідно назвати номер замовлення та розрахуватись, після чого фармацевт віддасть заброньовані раніше ліки.