АЕК - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА

Динамо Київ 27 Жовтня, 22:45 1783
АЕК - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в коментарі 1927.kiev.ua оцінив суддівство в матчі 5-го туру ЛЄ АЕК - «Динамо».
— Щодо найбільш суперечливого моменту матчу - падіння Тимчика в карному майданчику, то певний ряд арбітрів призначив би пенальті в такому епізоді, але епізод вийшов 50 на 50, можна сказати. З одного боку голкіпер не дотягувся до м'яча, якийсь дотик був, а з іншого - чи був контакт на стільки сильним, щоб гравець впав? Після перегляду VAR арбітри вирішили не ставити пенальті. На їхню думку, контакт був незначним і не тягнув на однадцятиметровий.

До прикладу, в матчі «Баварії» і «Барселони» спочатку призначили пенальті на Левандовські, а потім скасували, після перегляду VAR. Хоча, в динаміці, здавалося, що поляка збили.

В цілому, матч для суддівства не представляв особливих складнощів. Рефері справилися із завданням на матч, зробили свою роботу на пристойному рівні і після гри ми можемо говорити про футбол, а не про суддівські помилки.

Розмовляв Микола Тимощук


Нагадаємо, матч обслуговувала шотландська бригада на чолі із 40-річним Джоном Бітоном.

Йому допомагали Деніел Макфарлейн та Дуглас Поттер, четвертий арбітр – Стівен Маклін. Арбітр VAR – Джарред Джіллетт, його помічник – Пітер Бенкіс з Англії.