Талановитіший за Циганкова, ним вже цікавилася «Барселона». 5 фактів про майбутню зірку «Динамо» Кирила Пашка

Динамо Київ 28 Жовтня, 09:58 18049
Талановитіший за Циганкова, ним вже цікавилася «Барселона». 5 фактів про майбутню зірку «Динамо» Кирила Пашка
На тлі жахливих результатів киян у єврокубках постає питання: «А чи є взагалі майбутнє в «Динамо»?».

Тому сьогодні мова піде про талановитого гравця академії та майбутнє основної команди київського «Динамо», якого звати Кирило Пашко.

Відзнака від президента «Динамо» та пропозиція від «Барселони»

Багато хто вперше почув це ім’я в інтерв’ю президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса:

«16-річний футболіст Пашко – талантище! Запам’ятайте це прізвище. Сім’я із Харкова. Звичайно, вони переживають, оскільки в їхньому місті відбуваються страшні речі. Вони поїхали до Європи, де йому пропонували перейти до Барселони, Жирони, Валенсії. Можливо, він навіть талановитіший, ніж у цьому віці був Циганков. Сьогодні він в Україні. Завдяки тому, що два місяці ми продовжували переконувати його та сім’ю, що його перспектива вдома, а не за кордоном, він підписав повноцінний контракт із клубом. І я дуже радий, що ми знайшли спільну мову».

Грає разом з Суркісом та Красніковим

Син Григорія Суркіса (В’ячеслав) та син Євгена Краснікова (Єгор) разом з Кирилом Пашко грають в одній віковій збірній. Суркіс молодший разом з Кирилом зараз на правах оренди перебувають в луганській «Зорі».

Ця вікова група в «Динамо» виділялась тим, що відвідувала багато престижних молодіжних турнірів у Європі. В ЗМІ це пов’язували з тим, що особисто брати Суркіс так особливо дбали про розвиток В’ячеслава.


Динамівець «Зорі»

Восени цього року Пашко приєднався до луганської «Зорі» на правах оренди. Він став 19 футболістом академії «Динамо», якого орендував клуб з Луганська.

В цьому сезоні в чемпіонаті України U-19 Пашко провів 4 гри по 90 хвилин та відзначився переможним голом у ворота «Кривбаса».


Працює з тренером Циганкова у збірній України

Пашко виступає за збірну України до 17 років. Команду нещодавно очолив Юрій Мороз, який довгі роки працював у системі київського «Динамо». Безпосередньо приймав участь у виховані Віктора Циганкова, Миколи Шапаренка, Віталія Миколенка, Володимира Шепелєва та інших.

Зараз підпопічні Мороза боряться за потрапляння на Євро та вже встигли зіграти два матчі у відборі.

У першій грі з командою Азербайджану українці здобули розгромну перемогу 5-2. Кирило Пашко в тій грі відзначився асистом. Крім того, здійснив 15 спроб дріблінгу з яких 12 були вдалими.

До вашої уваги асист Кирила:


Матч з Ліхтенштейном завершився ще більшим розгромом від збірної України (7-0). Кирило Пашко відзначився забитим голом на 62 хвилині поєдику.

«Новий Циганков»

Що схожого у Пашка з Циганковим? Обидва лівоногі, полюбляють зміщуватися в центр та наносити удари з вбивчої лівої ноги.

Що Віктор, що Кирило заточені на гру в команді, тому мають гарні здібности бачення поля та вміють вчасно та влучно віддати передачу. Кирило це точно не новий Цітаїшвілі за стилем гри. Пашко заточений на більш розумний футбол без надцілей «обевсти півкоманди та забити, перегравши й голкіпера».

Футбольний талант юного динамівця видно неозброєенним оком і дуже хочеться, щоб Пашко зумів реалізувати себе та свої футбольні задатки. Бажано, щоб це сталося саме в київському «Динамо».

До вашої уваги нарізка з голів, дриблінгу та обведень Кирила Пашка:

Владислав Омельченко