​В'ячеслав Заховайло: «Луческу зараз переживає кризу ідей»

Динамо Київ 28 Жовтня, 20:32 325
​В'ячеслав Заховайло: «Луческу зараз переживає кризу ідей»
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло підбив підсумки матчу Ліги Європи АЕК – «Динамо».

- Чи варто критикувати киян? Критика буває різна, конструктивна від фахівців і загальна від різних журналістів та блогерів. Гравці, а особливо молодь, сприймає її болісно.

Намагаюся конструктивно описати те, що мені не подобається на сьогоднішній день у грі Динамо. Почну, мабуть, з організації гри. Професійна статистика показує, що нинішній та минулий сезон відрізняється не суттєво за кількістю ТТД. Але при цьому брак гравців оборони став критичним. Молоді гравці не можуть багато матчів поспіль перебувають під тиском. А особливо негативний стрес впливає на їхню психологічну стійкість. І тут керівництво припустилися помилки не запросивши досвідченого гравця до центральної лінії оборони.

Стиль гри повністю змінився. Грати стали повільно на м'ячі, у центральній зоні приймають все спиною до воріт суперника. Відсутня геометрія розташування гравців за перехідної фази гри від оборони в атаку. Простою мовою сказано... неправильно розташовуватися в командних діях на полі. При володінні м'ячем занадто компактно. І від того складається враження, що грають пішки. Команда не вміє своїми діями бачити вільний простір для гравців, що атакують. Наприклад, можу навести організацію атакуючих дій Шахтаря. Подивіться, як вони виводять Мудрика! Хлопець грає на своїх найкращих якостях. У Динамо зараз все навпаки, гравці змушені грати в те, до чого вони погано адаптовані. І це проблема насамперед тренерська.

Луческу зараз переживає кризу ідей. Прес-конференції за його участю я перестав дивитися. У нього винні всі, чи то логістика, чи то суддя, але тільки не він.

Нічого особистого, – у сьогоднішньому результаті винен головний тренер. Я можу ще багато перераховувати та описувати персональні помилки. Але моє посилання таке…. Має настати час змін, Пора….