Динамо Київ 30 Жовтня, 18:57 1760
«Динамо» впевнено розібралося з «Кривбасом» – дубль Буяльського та гол+пас від Ваната | 19-27
Київське «Динамо» не мало проблем із «Кривбасом» у матчі 10-го туру УПЛ.

Чемпіонат України. Тур 10

«Динамо» – «Кривбас» – 3:1

• Голи: Ванат, 20, Буяльський, 22, 59 – Дебелко, 45+2
  • Нереалізований пенальті: Циганков, 58

Відправити гостей в нокдаун підопічним Мірчі Луческу вдалося за 2 хвилини в середині першого тайму. Ванат спочатку забив сам, а згодом асистував Буяльському. Владислав забиває вже у четвертому поспіль матчі, в якому виходить у старті. Раніше 20-річний нападник вразив ворота Зорі, Шахтаря та АЕКа.

Втім, у компенсований до першого тайму час Дебелко зміг повернути інтригу.

Невдовзі після перерви Циганков заробив пенальті, який сам і взявся пробивати, але Сарнавський потягнув удар Віктора. Здавалося, це може надихнути команду Вернидуба на камбек, та вже в наступній атаці Динамо Буяльський оформив дубль і встановив остаточний рахунок гри.

Кияни підійнялися на 7-му сходинку, Кривбас – 13-й.