Світовий футбол 31 Жовтня, 22:32 520
«Рома» драматично дотиснула аутсайдера Серії А – екс-зірки «Динамо» і «Карпат» були безсилі | 19-27
«Рома» здолала «Верону» в рамках 12-го туру чемпіонату Італії.

Серія А, 12-й тур

Верона – Рома – 1:3

• Голи: Давідовіч, 27 – Дзаньйоло, 45+1, Вольпато, 88, Ель-Шаараві, 90+2
  • Вилучення: Давідовіч, 36

Гостям не щастило на полі зі стартових хвилин. Таммі Абрахам видовищним ударом струснув стійку воріт Верони, а вже за мить господарі несподівано відкрили рахунок завдяки щасливому відскоку. Автор першого забитого м'яча Павел Давідовіч незабаром отримав пряму червону за грубу гру та покинув поле.

Рома зрівняла до перерви зусиллями Ніколо Дзаньйоло, але на цьому нефарт команди Моурінью не закінчився. Гравці «вовчиці» у більшості довго не могли вирвати перемогу над командою екс-гравців Динамо і Карпат Мігеля Велозу та Мартіна Онгли. Зрештою під завісу гри Крістіан Вольпато оформив друге взяття воріт Верони, а Стефан Ель-Шаараві у компенсований час поставив крапку – 3:1.

Отже, Рома здобула 25 очок та посідає 4 сходинку. Верона – в іншому кінці турнірної таблиці Серії А (19 позиція, 5 балів).