«Якби «Динамо» хотіло з ним поговорити - він не відмовився б». Ексзірка збірної Бельгії виявляє інтерес до київського клубу

Динамо Київ 1 Листопада, 10:49 17905
«Якби «Динамо» хотіло з ним поговорити - він не відмовився б». Ексзірка збірної Бельгії виявляє інтерес до київського клубу | 19-27
Захисник «Динамо» Крістіан Біловар, який виступає на правах оренди за кіпрський АЕЛ, розповів у інтерв’ю ютуб-каналу «біло-синіх» про інтерес його зіркового одноклубника Кевіна Міральяса до гри київської команди.

– Кевін Міральяс, незважаючи на свій статус, все ж таки він був головною зіркою збірної Бельгії колись, зараз дивиться багато матчів «Динамо», слідкує. Тому що він дуже цікавився, що це за команда.

Ми з ним згадували, як колись «Динамо» обіграло 5:2 «Евертон». Він тоді не поїхав на матч, бо йому сказали: «Ти можеш не їхати, а готуватися на інший матч. Ми впораємося там без тебе».

Зараз він слідкує за матчами «Динамо». Не можу сказати, чи дивиться він кожен матч, але точно слідкує. Ми разом дивилися трансляцію матчу з «Рухом».

– А ти не питав його, чи хотів би він перейти в «Динамо»?

– Насправді ми не доходили з ним до цього. Я думаю, що він відкрита людина. Якщо б «Динамо» захотіло б з ним поговорити, то він, як мінімум, не відмовився б.