«Шахтар» в останньому турі Юнацької ліги УЄФА зіграв внічию з «Лейпцигом»

Світовий футбол 2 Листопада, 15:13 509
«Шахтар» в останньому турі Юнацької ліги УЄФА зіграв внічию з «Лейпцигом» | 19-27
Заключний поєдинок групового етапу Юнацької ліги УЄФА вже не мав турнірного значення: «гірники» достроково завоювали путівку до наступного етапу змагань, а для 19-річних «биків» цей поєдинок точно стане останнім.

Втім, щонайменше за першим таймом навіть близько не було видно, що у гри немає інтриги: команди з перших секунд увімкнули божевільний темп та відповідали атакою на атаку. Ближчими до голу були німецькі гості, які навіть забили: після подачі до лінії воротарського Барченко парирував перший удар, але Іхенду добив. Одначе арбітри вгледіли у цьому епізоді дуже сумнівний офсайд.

Загалом, у першому таймі німці більше контролювали м'яч та намагалися постійно тиснути. Крім вже згадуваного епізоду Кель виходив віч-на-віч з голкіпером «Шахтаря», проте прийняв найгірше з можливих рішень: замість удару вирішив робити передачу на партнера, яка виявилася невдалою. Донеччани на цю активність суперника відповіли пострілом Баки у стійку.

У другій половині темп відчутно впав. «Шахтар» у цей час дещо виправив ситуацію з володінням, але зиску у вигляді небезпеки біля чужих воріт це не приносило. А от «Лейпциг» в одному з випадів перевірив на міцність праву стійку воріт донеччан. Лише під кінець зустрічі «гірники» зусиллями Погорілого змогли напружити оборону гостей, але також без голів.

«Шахтар» сьогодні дуже багато програвав верхових м'ячів, та суперник мав проблеми з реалізацією. Донеччани сьогодні були ближчими до поразки, аніж до власної перемоги, хоча декілька непоганих моментів все ж створили. Але навіть це враження «гірники» змазали, адже в останні хвилин десять (з доданим) взагалі перестали грати та пропустили ще декілька моментів на власні ворота.

Донеччани з другого місця виходять до плейофф. Це означає, що на стадії стикових матчів, яка складається з однієї зустрічі, вони будуть грати на виїзді. Жеребкування заплановане на 8 листопада, а самі поєдинки відбудуться 7-8 лютого.