Футбол України 2 Листопада, 17:03 583
«Рух» розбив «Галатасарай» і вийшов у фінал плей-офф Юнацької ліги УЄФА U-19 – шоу Федора, 2 пенальті, вилучення воротаря | 19-27
Руху U-19 не помітив Галатасарай U-19 (3:1) і в матчі-відповіді фіналу плей-офф переможців юнацького аналога Ліги чемпіонів.

Юнацька Ліга УЄФА. Фінал плей-офф переможців. Матч-відповідь

Рух U-19 – Галатасарай U-19 – 3:1 (6:2 за сумою)

Гол: Федор, 11, 76, Русяк, 78 – Аксака, 90+2 (пен.)

Нереалізований пенальті: Роман, 65

Рух здолав Галатасарай з рахунком 3:1 у Туреччині. Українська команда приймала суперника у польському місті Стальова Воля. Спокійно почали команди цей поєдинок. Пастух на 5 хвилині завдав першого удару. Рух перехопив мяч на лівому фланзі біля чужого штрафного, але воротар спокійно впорався з першою загрозою. На 11 хвилині Олег Федор знову показав, що недарма грає з десяткою на спині. Пройшло закидання у вільну зону ліворуч. Сапуга на паузі розібрався і віддав Столярчуку, який технічно хитнув захисників і віддав у центр. Плеймейкер господарів від поперечини вгатив снаряд у сітку.