Динамо Київ 4 Листопада, 00:14 1003
АЕК допоміг «Фенербахче» вийти з першої сходинки. Як виглядає фінальна турнірна таблиця ЛЄ в групі «Динамо» | 19-27
У четвер відбувся 6-й тур групового етапу у другому за силою єврокубку.

Ренн – АЕК Ларнака – 1:1

• Голи: Аблін, 17 – Рафа Лопес, 76

У паралельному з «Динамо» матчі групи В «Ренн» оступився з кіпрським АЕКом. Ще до середини першого тайму французи забили два голи, однак арбітр зарахував лише один, зафіксувавши під час другого взяття воріт офсайд. За 15 хвилин до завершення матчу команда з Ларнаки зрівняла і довела поєдинок до нічиєї. Як наслідок, «Ренн» опустився на другу сходинку, а кіпріоти продовжать євровесну у Лізі конференцій.

Перемога над «Динамо» дозволила «Фенербахче» посісти перше місце і вийти відразу в 1/8 фіналу, а кияни можуть зосередитися на УПЛ, де справи також дуже сумні (восьме місце).