Як перемагати без ударів у площину? Визначені xG «Динамо» та «Фенербахче»

Динамо Київ 4 Листопада, 12:47 498
Як перемагати без ударів у площину? Визначені xG «Динамо» та «Фенербахче» | 19-27
У четвер «Динамо» у Польщі провело останній поєдинок в рамках групової стадії Ліги Європи-2022/23.

«Біло-сині» поступилися «Фенербахче» із рахунком 0:2, фінішувавши на останньому місці в групі з 1 очком в активі.

У матчі проти «жовтих канарок» в киян фактично не було шансів на перемогу, що підтверджують підрахунки статистиків. Зокрема, «Динамо» завдало лише 4 ударів по воротах (один – у першому таймі та три – у другому), з яких жоден не прийшовся у площину. Показник очікуваних голів (xG) в киян становив 0,49.

«Фенербахче» завдав 10 ударів, 4 - у площину, і мав показник xG рівним 1,22.

Володіння м'ячем команд у матчі також виявилося за номінальними гостями – 57% проти 43%. Турки більше виконали передач (451 проти 283) з кращим показником точності (86% проти 76%).

Єдиним суттєвим аспектом, у якому «Динамо» змогло перевершити опонента, є показник виграних єдиноборств. Тут кияни вийшли переможцями з 54% дуелей, тоді як команда зі Стамбула залишила за собою лише 43% єдиноборств. До речі, матч був перенасичений боротьбою, оскільки за 90 хвилин плюс компенсований час статистики нарахували 252 єдиноборства, тоді як середній показник для «Динамо» цього сезону на матч в цьому аспекті дорівнює 191, а в «Фенербахче» - 211.