Джулай: «Досвід Луческу? Я бачу, як він позначається на результатах та грі «Динамо»

Динамо Київ 4 Листопада, 17:13 571
Джулай: «Досвід Луческу? Я бачу, як він позначається на результатах та грі «Динамо»
Відомий коментатор і журналіст Дмитро Джулай висловився про наставника «Динамо» Мірче Лучесу та проблеми клубу.

- Досвід Луческу? Я бачу, як він позначається на результатах та грі «Динамо» у чемпіонаті. Вивісив би я табличку з написом Луческу out... Він сам прийшов до клубу чи його хтось запросив? Він же не прийшов і не сказав, що тренуватиме тут. Ми починаємо розмову і завжди треба ухилятися від найголовнішого.

Із 2006 року скільки разів «Динамо» було чемпіоном? І скільки чекали на титули після того, як Маслов зробив команду реальною силою в радянському футболі. Найдовший період тривав 4 роки - з 81-го до 85-го. І це при тому, що було повно реально сильних суперників. А тут із 2009-го до 2015-й, а потім із 2016-го по 2021-й. І ми повинні дякувати комусь за те, що прийшов такий досвідчений тренер і виграв нам чемпіонат? Я не дякуватиму за це. Яким я бачу вихід із ситуації? Його нема.

Рік тому, коли на початку жовтня був матч із «Шахтарем», я зрозумів, що тоді багато людей мають спільні почуття. У них було таке собі поступове занурення у байдужість. Це коли результати команди, за яку ти вболіваєш, просто перестають цікавити людей. Вони реально не бачать виходу. Хто б не прийшов, будь-який тренер, він працюватиме в тому самому сімейному кооперативі вчорашнього дня. Ось у чому проблема. Проблема не в ньому. Все що відбувається на полі так чи інакше відображає те, що відбувається за його межами. Якщо людей нічого не мотивує, то що мотивуватиме? Так, були якісь сплески, але потім усе поверталося назад.