«Ми ж говоримо про «Динамо». Блогер - про ризики в матчі з «Чорноморцем»

Динамо Київ 5 Листопада, 21:14 672
«Ми ж говоримо про «Динамо». Блогер - про ризики в матчі з «Чорноморцем»  | 19-27
У неділю, 6 жовтня, в Одесі на стадіоні «Чорноморець» відбудеться матч одинадцятого туру Української Прем'єр-ліги з футболу, у якому зіграють одеський «Чорноморець» та київське «Динамо»

Стартовий свисток полтавського рефері Андрія Коваленка прозвучить о 15:00 за київським часом.

Футбольний блогер Михайло Смоловий зробив своє статистичне прев'ю до цього матчу:

Чорноморець один з аутсайдерів УПЛ, лише вони та Інгулець досі з нулем перемог. Але ж ми говоримо про Динамо, тому це зовсім не означає, що буде легко...

Одесити продукують найбільшу кількість втрат у всій УПЛ - 107.06/90. При цьому мають досить посередню інтенсивність повернення м’яча:

• 5.3 дуелі, підкати та перехоплень на хвилину володіння суперника (5.57 в середньому по Лізі)
  • 11.06 PPDA (10.61 в середньому по Лізі)

Це приносить чимало проблем: Чорноморець третій за кількістю допущених ударів (12.77/90). Не в останню чергу й через вік - 28.3 роки та статус найстаршої команди чемпіонату. За нього змагаються з Колосом (28.2).

Вистачає клопоту Григорчуку і в атаці, лише двічі в сезоні команда настріляла понад 1 очікуваний гол:

• 1.79 (Інгулець)
  • 1.73 (Ворскла)

В середньому лише 0.88 за гру.

З жахом згадую матч Чорноморця з Шахтарем, де одесити хвилин 50 виснажували суперника персональним пресингом:

• гірники встановили найгіршу точність пасів в сезоні (84.89%)
  • точність пасів вперед була найгіршою до минулого туру проти Олександріі (72.63%)
  • до 60 хвилини, поки в гравців Чирику були сили створювати тиск по всьому полю, то Шахтар мав лише 9 (!) дотиків в їх штрафному, а це найнижчий показник сезону, якщо не рахувати матч з раннім вилученням Мудрика (щоправда за останні 30 хвилин нагнали, дотиків було вже аж 23 загалом)

Тож ризики існують.

Єдине на що сподіваюся в короткостроковій перспективі - падіння внутрішньочерепного тиску через виліт з Єврокубків. Можливо це розвантажить мізки багатьох гравців, очевидно переобтяжених чимось стороннім. Про помітний ігровий прогрес до зборів мріяти не варто.

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!