Світовий футбол 7 Листопада, 12:09 1305
10 червоних і дострокове закінчення матчу! Дикість у фіналі за участі ексгравця «Динамо» | 19-27
Поєдинок за трофей чемпіонів Аргентини завершився грандіозним скандалом – «Бока Хуніорс» не змогла дограти матч через нестачу гравців.

Матч Бока Жуніорс – Расінг за трофей чемпіонів Аргентини завершився грандіозним скандалом. У поєдинку було 10 червоних карток і одна з команд не змогла дограти через нестачу футболістів.

У першому таймі клуби обмінялися голами, а наприкінці другого червоними картками. У Бока Жуонірс вилучили Вілью, а в Расінга Карбонеро. Та справжнє шаленство почалося почалося в овертаймах.

Спочатку номінальні господарі поля залишилися в меншості – другу жовту отримав Варела. А потім Расінг забив другий м'яч. І тоді понеслося. Два вилучення в Расінга: Алькарас та Кабельйос. І аж п'ять червоних карток у Бока Жуніорс: Адвінкула, Самбрано (ексгравець Динамо отримав червону за межами поля), Гонсалес, Фабра та Бендетто. Як наслідок, у господарів залишилося 5 гравців і арбітр достроково завершив матч.