Мама не відпускає легіонера«Дніпро-1» далеко в Україну – проблемами дніпрян може скористатися «Шахтар»

Футбол України 8 Листопада, 16:40 174
Мама не відпускає легіонера«Дніпро-1» далеко в Україну – проблемами дніпрян може скористатися «Шахтар»
СК Дніпро-1 має певні нюанси з використанням легіонерів, які можуть вплинути на боротьбу за чемпіонство.
«СК Дніпро-1 запропонував Шахтарю зіграти у Словаччині. Матч 14-го туру між лідерами (Д-1 випереджає ШД на два очки за втраченими) має відбутися 19-20 листопада в Ужгороді.

Дніпряни пропонують зіграти у Кошице – тобто, по суті, на своєму полі. Відстань між містами – сто кілометрів. Однак є два істотні нюанси:

1. Фактор кордону. СК Дніпро-1 базується саме у Кошице. Якщо матч відбудеться тут, то кордон доведеться проходити Шахтарю.

2. Фактор легіонерів. На матч 12-го туру з Колосом не поїхав Яніс Хамаш, якого не відпустила... мама (на відстані все сприймається набагато гостріше). Бусанелло – у строю, але гарантії, що настрій не зміниться за 10 днів, немає. Безумовно з гравців основи грати в Україні поки що не відмовляється тільки відважний «аніматор» Макс Валеф.

Якщо матч відбудеться в Ужгороді, то СК Дніпро-1, радше за все, не зможе зіграти в оптимальному складі. Що дуже вигідно Шахтарю, враховуючи ціну перемоги та не найкращі стосунки між клубами. Пам'ятаємо, як йшов Йовічевіч, яку суму було виставлено за повернення Піхальонка... Та й де хоч один аргумент на користь того, що поїздка до Кошице вигідна Шахтарю?» – йдеться на Facebook-сторінці ТаТоТаке.