Динамо Київ 19 Листопада, 10:49 548
«Смішний» штраф і бан: екс-зірка «Динамо» отримав покарання за грубе порушення та вилучення | 19-27
Півзахисник «Адана Демірспор» Юнес Беланда не зможе допомогти своїй команді у двох найближчих матчах, оскільки він дискваліфікований через неспортивну поведінку.

11 листопада Адана Демірспор на виїзді зіграв у нульову нічию з Аланьяспором у матчі 14 туру чемпіонату Туреччини. Юнес Беланда вийшов у старті, але за хвилину до закінчення другого тайму залишив команду у меншості, грубо відмахнувшись від суперника.

Як повідомляє прес-служба Турецької футбольної федерації, Юнеса засуджено до двоматчевого бана та штрафу у розмірі 17 500 турецьких лір (близько 940 доларів) за агресивну поведінку щодо гравця команди суперника.

Втрата марокканця для Вінченцо Монтелли буде відчутною, адже Беланда цього сезону є лідером Адани. В активі екс-гравця Динамо (2013-2017) п'ять голів і три асисти у 13 іграх Суперліги.

Нагадаємо, що у складі Адана Демірспора також виступає український захисник Ярослав Ракицький. На рахунку колишнього футболіста Шахтаря дев'ять поєдинків у чемпіонаті та Кубку Туреччини.