Рінат Ахметов — Ігорю Суркісу: «Вірю, побачимося на «Донбас Арені» в українському Донецьку і на «Олімпійському» у мирному Києві»

Динамо Київ 22 Листопада, 22:48 652
Рінат Ахметов — Ігорю Суркісу: «Вірю, побачимося на «Донбас Арені» в українському Донецьку і на «Олімпійському» у мирному Києві»
Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов привітав президента «Динамо» Ігоря Суркіса із днем ​​народження.

«Дорогий Ігорю Михайловичу!

Прийміть мої щирі вітання і найдобріші побажання з нагоди дня народження!

З Вашим іменем пов’язана сучасна епоха в історії київського „Динамо“. 20 років як президент і все своє життя як пристрасний уболівальник Ви пов’язані з клубом, віддаєте йому всі сили та час, усім серцем радієте перемогам команди і разом з нею долаєте труднощі. Ваша відданість „Динамо“ й величезна любов до футболу викликають лише повагу і гідні найгучніших оплесків.

Щиро ціную не лише нашу дружбу, а й суперництво наших клубів. Матчі „Динамо“ і „Шахтаря“ завжди були й будуть найяскравішим протистоянням українського футболу. Однак сьогодні нас об’єднує спільна мета і прагнення до спільної перемоги — перемоги України та українського народу. Вірю, що цей день невдовзі настане, до нашої країни повернуться спокій і добробут, а ми знову побачимося з Вами на стадіоні й насолоджуватимемось гарним футболом на „Донбас Арені“ у вільному українському Донецьку та на НСК „Олімпійський“ у мирному процвітаючому Києві.

Від щирого серця зичу миру й добра, міцного здоров’я та невичерпного оптимізму, щастя та всього найкращого Вам і Вашим рідним. Нехай „Динамо“ тішить Вас своєю грою, дарує найпозитивніші емоції і незабутні моменти!», — говориться у повідомленні.