Євро - Кваліфікація 22 Листопада, 23:05 828
Франція знищила Австралію на ЧС-2022: шокуючий початок, несподіваний герой та історичний рекорд Жиру | 19-27
Французи стартували на Мундіалі-2022 матчем проти скромного суперника – Австралії.

Франція — Австралія 4:1

• Голи: Рабьо, 27, Жиру, 32, 71, Мбаппе, 68 — Гудвін, 9

Франція: Льоріс — Павар (Кунде, 88), Конате, Упамекано, Л. Ернандес (Т. Ернандес, 13) — Грізманн, Чуамені (Фофана, 76), Рабіо — Дембеле (Коман, 77), Жиру (Тюрам, 89), Мбаппе.

Австралія: Раян — Аткінсон (Дегенек, 85), Суттар, Роулз, Бегич — Макгрі (Мобіл, 73), Муй, Ірвін (Баккус, 84) — Лекі, Дюк (Каммінгс, 56), Гудвін (Куол, 73).

Попередження: Дюк, Ірвін, Муй

Чинні чемпіони світу приїхали у Катар дещо знекровленими. Через травми допомогти збірній Франції на цьому Мундіалі не зможе володар «Золотого м'яча» Карім Бензема. У лазареті перебувають й інші суперзірки «Гальських півнів»: Поль Погба, Крістофер Нкунку і Н'голо Канте. Та попри це, підопічні Дідьє Дешама залишаються одними з фаворитів планетарної першості.

Схоже, Австралія добряче надихнулася звитягою Саудівської Аравії, яка кількома годинами раніше сенсаційно перемогла Аргентину. На 9-й хвилині «Соккеруз» влаштували крижаний душ грізному супернику і повели у рахунку. Оборонці збірної Франції проспали Гудвіна, який замкнув дальню стійку, перегравши Уго Льоріса.

Однак казка для футбольного Давида в цьому поєдинку з Голіафом тривала недовго. Після навісу з кутового у виконанні французів австралійці спершу вибили м'яч, але суперники швидко повернули його у штрафний, звідки Рабйо розстріляв ворота Раяна. Результативний пас йому віддав Тео Ернадес, який на 13-й хвилині поєдинку замінив свого рідного брата Лукаса.

А вже невдовзі Рабйо сам записав у свій актив асист, віддавши на Олів'є Жиру – 2:1. Форвард забив 50 гол за «Ле Бльо» і впритул наблизився до легендарного Тьєррі Анрі, в якого на один гол більше.

По перерві Жиру міг наростити перевагу Франції, але після його розкішного удару ножицями м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Нерви вболівальникам «Ле Бльо» добряче зберіг Мбаппе. Після того, як Дембеле вирізав на нього філігранну передачу в карну зону суперника, Кіліан вразив ворота Австралії. А вже через три хвилини Мбаппе відзначився асистом, допомігши Жиру оформити дубль і таки наздогнати Анрі.

4:1 – підопічні Дешама впевнено долають Австралію і очолюють квартет D (3 очки). Далі йдуть Данія і Туніс, у яких по одному пункту. Австралія, зрозуміло, опинилася на останньому місці у турнірній таблиці.