​Президент Федерації футболу Франції підтримав заборону на носіння райдужних пов'язок

Чемпіонат Світу 2022 23 Листопада, 21:23 265
​Президент Федерації футболу Франції підтримав заборону на носіння райдужних пов'язок
Президент Федерації футболу Франції Ноель Ле Гре висловився про заборону райдужних пов'язок на чемпіонаті світу у Катарі.


«Ми виконуємо усі директиви ФІФА, на цьому все. У цьому чемпіонаті світу беруть участь 32 команди з різних континентів, у них різні культури, релігії та різноманітні проблеми. Це правильно, що ФІФА ухвалила рішення, щоб усі носили однакові пов'язки. На чемпіонаті світу повністю підтримую позицію ФІФА. Коли проводять чемпіонат Європи, я представляю УЄФА. У внутрішніх турнірах головну роль відіграє позиція французької федерації», — наводить слова Ле Гре L'Equipe.


Раніше ФІФА заборонила збірним використовувати райдужні капітанські пов'язки на ЧС-2022. Також стало відомо, що в деяких уболівальників та журналістів виникли проблеми з допуском на стадіони чемпіонату світу через райдужну символіку. Повідомлялося, що Німецька футбольна спілка (DFB) планує подати до Спортивного арбітражного суду (CAS) на Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) за заборону на райдужні пов'язки на ЧС-2022.

Крім того, стало відомо, що Федерація футболу Данії готова вийти зі складу Міжнародної федерації футболу (ФІФА) через заборону носити капітанські пов'язки OneLove на чемпіонаті світу.