лукашенко закликав Київ до мирних переговорів: «Далі буде повне знищення»

Війна 24 Листопада, 20:48 1195
лукашенко закликав Київ до мирних переговорів: «Далі буде повне знищення»
Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що президент України Володимир Зеленський має зупинитися і піти на мирні переговори з країною-агресором росією, якщо хоче уникнути величезних жертв і повного знищення України.

Пряма мова лукашенка:

«Все в руках України. Не тому, що я хочу спихнути цю тему на Зеленського та Україну. Дійсно, все зараз у руках України. Якщо вони не хочуть загибелі – до того ж у величезній кількості – людей. Важко, тяжко, але треба зупинитися, треба це припинити, тому що далі буде повне знищення України... Це не те що путін говорив якось задовго до «операції», що це загрожуватиме втратою державності, – це буде знищення України. Треба зупинитися».

Деталі:

Лукашенко також заявив, що під час Другої світової війни загинуло 30 мільйонів осіб (втрати СРСР – ред.), але зараз «ніхто про це і не згадує», а з Німеччиною «готові не просто розмовляти, а співпрацювати і дружити».

Самопроголошений президент упевнений, що так само буде і з відносинами з українцями, а країна-агресор та її сателіти «напевно, зможуть пояснити навіть зараз українському народові, що сталося».

За словами лукашенка, тему подій в Україні побіжно зачепили на саміті ОДКБ, який відбувся напередодні, але нібито це не було головною темою зустрічі лідерів держав-членів організації.