​Агуеро заступився за Мессі після погроз Альвареса

Чемпіонат Світу 2022 28 Листопада, 19:17 304
​Агуеро заступився за Мессі після погроз Альвареса
Колишній нападник збірної Аргентини Серхіо Агуеро прокоментував висловлювання мексиканського боксера Сауля Альвареса, який агресивно відреагував на відео з форвардом аргентинської команди Ліонелем Мессі, який зачепив футболку збірної Мексики на чемпіонаті світу в Катарі.


«Ви бачили, як Мессі витирав підлогу нашою футболкою та прапором? Так само, як Аргентина має поважати Мексику, ми повинні поважати Аргентину! Я не говорю про країну, я говорю про Мессі та його вчинок. Нехай молиться Богу, щоб я його не знайшов! - написав Альварес у cоцмережах.


«Сеньйоре Канело, не шукайте виправдань і проблем, б'юся об заклад, ви нічого не знаєте про футбол і про те, що відбувається в роздягальні. Футболки завжди лежать на підлозі після матчів через піт. І, якщо ви придивитеся, він рухається, щоб зняти бутси, і ненароком чіпляє футболку», — відповів Агуеро.


На відео, опублікованому після перемоги збірної Аргентини над командою Мексики (2:0), Мессі розв'язує шнурки на бутсах і витягаючи ногу, щоб її зняти, зачіпає футболку одного з гравців Мексики.